| MariaEly123 a întrebat:

Hey, am o mare problema si chiar nu stiu pe cine unde sa gasesc rasp, o prietena mia recomandat TPU, deci am un iubit cam de 1 luna, eu chiar tine mult la el, dar el sincer nu stiu ce vrea de la mine, este indiferent, nepasator, daca nu ne vdm 1 saptamana el nu zice nimic, pana acum nu m-a luat cu el acasa, nu i cunosc familia prieteni, nimic nu prea stiu despre el....si partea amuzanta e ca am incercat sa facem sex de 2 ori pana acum si nu i s a sculat sa zic asa... a 3 oara a zis ca nu are chef, in fine ideea e ca nu inteleg de ce e cu mine? sex nu, bani nu, atunci? poate nu ma place dar daca ar fi asa dc ar mai sta cu mine? va rog doresc ajutor

10 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Poate vrea sa o faca geloasa pe fosta cu tine! Funda?

| Tweetymrrr a răspuns:

Probabil doar te foloseşte, ca să pară că are o iubită cum eşti tu, de ochii lumii sau e pe invers, părerea mea.
Succes!

| puya07 a răspuns:

Poate baiatul are o problema de sanatate....sau poate deocamdata nu este foarte atras pentru a face sex... poate chiar vrea o relatie serioasa..eu zic sa astepti putin si timpu iti va da raspunsu

| Mairead a răspuns:

Ciudat ca la unui baiat sa nu ii se....in timp ce e cu o fata.probabil nu este interesat de tine.Asta ce ne-ai intrebat pe noi, ar trebui sa i-o spui lui in fata.Intreaba-l ce vrea de la tine, daca nu-ti da nici-un raspuns, decizia iti apartine

| RaLuCa23 a răspuns:

Buna, baiatu asta poate are un interes cum ar fi sa faca geloasa pe cineva, nu stiu, zic si eu! Dar cel mai bine ar fi sa discuti cu el sa il intrebi ce vrea de fapt pentru ca nimeni pe site-ul asta nu iti poate raspunde la intrebari decat el! poate ca nici el nu stie ce vrea de fapt, poate sufera dupa fosta prietena care aia ar avea prieten si a vrut si el prietena! cel mai bine ar fi sa discuti cu el! bafta

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

rolling on the floor eu tine! si eu am patit asa si mi-am dat seama ca ma tine cu el doar ca sa faca pe alta sa fie geloasa si sa-l paraseasca

| loveyourkiss a răspuns:

Poate ca nu exista alta fata pe care sa o place mai mult

| CiprianTPU a răspuns:

Ai grija ce faci, astfel de barbati nu merita atentie. Are un scop si nimeni nu stie care este acela. Discuta cu el spune-i cum stau treburile, iar daca el continua sa fie nepasator, renunta la relatie. Numai bine!

| TheBoyFromVeniceBeach a răspuns:

Poate vrea sa face geloasa alta fata, sau doar de ochii lumii. happy

| MariaEly123 explică:

Off, sad am discutat cu el si mereu imi zice : mi se pare, sau ca eu vad totu pe invers, ca exagerez, dar sunt sigura ca nu e asa pentru ca mai multe persoane mi au spus asta, in fine poate e chestia cu fosta, nu m-am gandit la asta, dar daca ar fi asa eu cred ca mi ar da atentie la liceu nu? dar nici asta nu se intampla parca e mai rau.