| deearrr a întrebat:

Hey! am o poza draguta cu mine cand zambesc si iubitul meu adora zambetul meu si vreau sa scriu ceva dragut pe poza despre ceva ce vreau sa-i transmit prin zambetul meu! dar n-am nici o idee momentan, ajutati-ma dau funda! gen fie ca zambetul meu sa-ti insenineze fiecare si si sa-ti aminteasca mereu de mine...sau cv de genu, n-am inspiratie deloc acum, deci ajutooor!

2 răspunsuri:
| andreik7 a răspuns:

Nu imi vine o idee dar iti spun o replica din care te-ai putea inspira.auzi azi am avut o zi proasta si vreau o fata draguta sa-mi zambeasca vrei sa-mi imi zambesti? nu stiu poate ti-am fost de ajutor ceau

| usernamealy a răspuns:

Acest zambest exista multumita tie happy sau cv de genu :*