| SpaceBound a întrebat:

Deci vreau sa fac ceva dragut pentru iubitul meu. Ceva care sa-i aminteasca mereu de mine. Nu vreau sa-i cumpar ceva sau chestii din astea pentru ca stiu ca nu se da in vant dupa asemenea cadouri. Dar vreau sa ii dau ceva cu semnificatie. Ceva la care atunci cand se uita sa isi aminteasca mereu de mine. Si vreau sa va intreb cam ce as putea face. Deci? Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Eu i-am Luat un colier pentru baieti de la lotus,ii plac aceste coliere,iar pe spetele medalionului am scris mereu voi fi a ta si numele meu! pot spune ca, decat ii l-am daruit il poarta mereu si cred ca de fiecare cand isi da seama ca il are la gat dau se uita in oglina isi aminteste de mine!
Sunt iar niste breloguri pentru chei in forma de inimioara sau un cuplu, ii poti da lui o jumatate de inimioara sau fata din cumplu si tu ramai cu baiatul, asa de fiecare cand deschide usa isi aduce aminte de tine.mi se par originale si frumoasa doar ca sunt prea comune aceste breloguri!
Daca ii dai ceva facut la mana sunt sigura ca il va pastra aproape de el o luna doua, dar dupa il aruca uitat intr-un sertar sa vreo cutie. deci nu cred ca ar da roadele care ti le doresti!
Incearca cu ceva practic sa sa il poarte mereu la el!

9 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

O centura de castitate, sigur isi va aduce aminte de tine cand o va vedea. Si doar tu sa ai cheia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O noapte de iubire.
Te pup!

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

O poza

| NuMaContrazice a răspuns:

I-ai un inel sau un lantic cu initialele voastre sau cel putin ale tale, si spune-i ca ii dai acest cadou ca sa-si aminteasca de tine toata viata si ....mai vezi tu ce zici ca n-am inspiratie laughing

| danden a răspuns:

La barbati nu prea merge cu obiecte care sa-i aminteasca de tine, depinde si cat e de sensibil tipul. Dar cel mai bine, si nu o sa dai gres, ofera-i o noapte romantica surpriza. Am incercat si eu si garantez ca ramane in mintea lui mereu, si daca se va intampla sa nu mai fiti impreuna s alta i va face la fel la tine se va gandi

| RuxandraV a răspuns:

Ii poti lua o bratara sau un lantisor, oricum, ceva ce sa poata purta mereu la el. Sau ii poti face tu ceva. Daca poarta bratari, ii poti face una. Gasesti instructiuni pe multe site-uri (in engleza, totusi), care te pot ajuta. Pur si simplu cauta "friendship bracelets" pe Google sau intra pe friendship-bracelets.net.
Sau, daca vrei sa fii mai romantica, ii poti face o mica "carticica" in care sa scrii toate lucrurile pe care le iubesti la el. O poti face chiar din carti de joc. (gasesti aici un link spre o poza care te-ar putea inspira: http://images.coplusk.net/......1412.jpg).
Multa bafta!;)

| SpaceBound explică (pentru RuxandraV):

Hei. Nu merge sa deschid link-ul pe care mi l-ai dat. Si chiar sunt curioasa.

| RuxandraV a răspuns (pentru SpaceBound):

Oops, scuze, trebuia sa verific linkul dupa ce l-am postat. Oricum, am gasit o poza si mai buna: http://media-cache-ec7.pinterest.com/......540ef.jpg. Sper sa mearga. :)

| RuxandraV a răspuns (pentru RuxandraV):

Ok, se pare ca nu merge niciunul. Poti incerca sa copiezi linkul si sa ii dai paste, apoi, in casuta in care introduci adresa unui site, pe browserul tau.
Nu inteleg care e problema, probabil TPU blocheaza linkurile.