| bluepuff a întrebat:

Sall.
Eu si prietenul meu ne-am jucat putin. El a bagat degetele in vaginul meu pentru prima data! Mi-a curs sange si ne-am gandit ca s-a rupt himenul. Unchiul meu este ginecolog, am fost la el si mi-a spus ca sunt virgina. Nu i-am spus toata povestea, ci doar ca m-am jucat singura si era o curiozitate. Daca sunt inca virgina de ce mi-a curs sange? Mentionez ca nu are nici o legatura cu menstruatia, caci imi venise la inceputul lunii. Dau funditabig grin.

Răspuns Câştigător
| So Good a răspuns:

Dupa cate stiu happy Himenul este format din 3 bucati 2 care sunt membrane si 1 care contine niste sange daca, el a atins acea parte a himenului atunci asta este motivul care a curs sange happy *funda*

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina inseamna ca n-ai avut contact sexual cu un barbat. Tu i-ai ascuns unchiului tau tocmai lucrul esential: ca sangerarea s-a produs in urma unui contact sexual (masturbare de catre un partener). Asadar, el ti-a spus ca esti virgina in necunostinta de cauza.

| catthshshshs a răspuns:

Daca a curs sange inseamna ca s-a rupt himenul. Probabil unchiul tau ii pasa de tine si nu a vrut sa iti dea vestea ca s-a rupt.
Teoretic, ramai virgina pana ai prima relatie sexuala cu un baiat, mai putina importanta are un himen.

| paramore a răspuns:

Unchiul tau nu prea le arelaughingoh go on

| andrei a răspuns:

Si pe vremea mea cand ma jucam cu in noroi zicea mama ca ca e scarbos...

| Liviu3478 a răspuns:

1) De acum cand va jucati asa spune sa nu mai bage degetele ca doar e baiat laughing.
2) Da este posibil sa fii inca. Dar daca degetele lui au intrat pe acolo nu stiu cat de virgina mai esti dar in fine ca normal ar fi ca nu mai esti.