| Ramona59 a întrebat:

Hey! Am o problemasadBaiatul de care imi place ma place si el dar, inainte sa-i placa de mine ii placea de o fata, de 2 ani! El spune ca nu mai simte nimica pentru ea si ca da, se mai gandeste la ea, dar numa atat, ca la o amica.Acuma am timp sa ma gandesc pana maine daca vreau sa fiu cu el sau nu.Si nu stiu ce sa-i spun, adica vreau, dar mi-e frica, ca intr-o zi o sa vina la mine si o sa`mi spuna ca ma lasa pentru ea. El mi-a spus ca daca eu ii spun ca nu vreau sa stau cu el oricum nu cu ea nici nu se gandeste sa stea. Ce credeti? Oare mai simte ceva pentru ea? Ar trebuie sa accept?

Dau funda pentru cel mai bun >raspbig grin

3 răspunsuri:
| Ioanaa_5834 a răspuns:

Daca crezi ca simti ceva cu adevarat pentru el da, dar nu o lua prea repede poate se va desparti de tine si te va face sa suferi.

| Cutit a răspuns:

Accept...incearca; poate mai simte cine stie dar daca el te vrea nu crezi ca pentru tine simte mai mult decat pe cealalta? si daca e te lasa ce? Sunt o gramada de baieti in lumea asta si unu trebuie sa se ingragosteasca de zambetul tau si u de al lui.

| bamse79 a răspuns:

vrajeala! ti ar pune-o si el un pic