| Emiily a întrebat:

Am intrebat un baiat daca vrea sa stea cu mine si mi-a zis ca se mai gandeste prima data. apoi a doua zi: "nu pentru ca am pe altcineva si nu pot sa stau cu doua" nu stiu ce sa cred cam prin 2008 m-a intrebat el daca vreau sa stau dar era destul de nepotrivit iar rasp a fost nu. oare ma mai place: adica daca nu ma placea si daca avea pe kineva zicea din prima data nu...asta e ceea ce ma gandesc. ziceti-mi si mie parerea voastra... vot la toti

Răspuns Câştigător
| LolaGreen a răspuns:

Pai ...sunt destui baieti in lumea asta poti sa te gandesti la altcineva daca nu te mai place. Nu te mai gandi la el. Bafta

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Si din 2008 pana in 2011, n-ai reusit sa scrii cineva, in loc de kineva?
Insista, poate iti iese. Iar baiatului, da-i pace!

| PrecioussGirl a răspuns:

In 2008? hello suntem in 2011.
daca nu vrea lasa'l. probabil s-a gandit: sa stau cu 2 sau nu?