| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy Am o problema. Cred ca iubitul meu ma inseala si nu stiu sigur dar eu cred pentru ca sta mai mult cu prietena mea cea mai buna si pe mine de abia ma baga in seama... Voi ce credeti? Cum imi dau seama daca ma inseala?
P.S. L-am intrebat si a zis ca nu e adevarat ca pe mine ma iubeste. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| CiprianTPU a răspuns:

Destul de simplu sa-ti dai seama. Cand sunteti toti trei, uita-te la el, fara sa te vada. Urmareste-i fiecare miscare, fiecare privire, gest si iti vei da seama destul de usor daca are ceva cu prietena ta cea mai buna sau nu. Se va da de gol repede daca e ceva intre ei! Va dura un pic, dar cu siguranta va gresi la un moment dat, iar daca vei avea la dospozitie vreodata telefonul lui, ia trage si tu o privire la mesaje happy. Stiu ca nu e normal sa-ti cer sa faci asta, dar nu ai alta solutie!

7 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

laughing si eu am patit ceva de genu. Dupa o relatie de vreo juma de an, m-am despartit de iubitul meu cu aceleasi suspiciuni si ca sa vezi dupa aceea ei au avut o relatie de un an laughing nu zic ca e acelasi caz ca la tine dar se apropie happy

| RedDany a răspuns:

Pai cand ati avut ultimul kiss?

| gabyryela a răspuns (pentru RedDany):

Pai... acum o saptamana

| gabyryela a răspuns (pentru RedDany):

Acum o saptamana...

| cursedkid a răspuns (pentru gabyryela):

Pai documenteaza-te pe net despre persoanele care mint si gesturile lor si privestel in ochi cand il intrebi ceva legat de voi 2, si e posibil orice!

| RedDany a răspuns:

Mda,,, te inseala...

| gabyryela a răspuns:

Dar cand suntem noi 3 se comporta ca 2 indragostiti si parca eu nici nu exist si sunt doar ei 2... El o gadila pe ea de fata cu mine, o data a luat-o in brate... Si el a zis ca nu e nimic intre ei 2 sad