| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. Deci este la noi la scoala e un baiat pe care il plac de ceva timp, dar nu cred ca el ma place plus ca are si prietena, iar saptamana aceasta a terminat clasa a8a. Dar mai tarziu la banchet era beat si a venit la mine si a inceput sa ma sarute si imi tot spunea ca ma iubeste etc. Sigur ca nu l'am luat in seama, dar nu stiu ce ar trebui sa fac acum, m-am intalnit azi cu el dar nu a zis nimic credeti ca nu isi mai aminteste? ar trebui sa ii spun? ce sa fac? va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Era beat, clar era disperat dupa tatelaughing), neah nu cred ca te placea, daca chiar vrei sa-l cuceresti, si vrei sa-l cuceresti nu? Incearca sa fi diferita de celelalte fete sa te bagi in seama cu el sa... te dai bine cu prieteni lui si o sa vezi ca lucrurile vin de la sine dupa.Nush sper sa reusesti, eu tot am incercat de vreo 3-4 ori sa ma combin cu 3-4 fete diferite, dar na, erau din cls cu mine si ***, sunt prietenului celui mai cerut baiat din clslaughing).Ce vr sa zic e ca... s-ar putea sa ai noroc cu el, s-ar putea sa nu eu sper sa ai da nu depinde de mine am inceput sa ma gandesc serios sa astept fata potrivita! Sal si sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| mihaiutz95 a răspuns:

Mai bine spune-i si i spui astfel mai sti cand la banchet ne-am sarutat si o sa zica da si tu zici si mie mi-a placut si dupa i spui ca ai vrea sa fiti impreuna