| Runa100 a întrebat:

Hey! Am o problema de ceva vreme. Imi place mult de un tip. Poveste clasica. Si stiu ca inainte el so sarutat cu prietena lui cea mai buna. Ei cica nu se plac. Si ea avea prieten dar nah. si el era cam confuz o vreme, ca se uita la mine, se uita la ea. se gandea. Si oarecum no ales pe niciuna.cred... Sunt foarte confuza, pentru ca neam uitat unu a altu, in repetate randuri negand ca o place pe ea, dar acum cred ca dupa atata timp de holbat o reaizat ca simte ceva si pentru mine. Acum sor certat (nu stiu de ce ) Si el se uita mai des la mine dar nu zice nimic. Ce sa cred? Ma place dar ii timid? Nu ma place (si in cazul asta intrebarea ar fi de ce se tot uita la mine?)? Sau ii indecis? Ce sa cred si ce sa fac? Ajutor. va rog. Ca il plac chiar mult de tot. Si cred ca si el doar ca nu stim ce sa facem(nici unul din noi) SI DEVIN TOT MAI CONFUZA. Multumesc. Si AJUTOOOR! (dau si fundita)

3 răspunsuri:
| CandyES a răspuns:

Bine acum si tu se uita dupa tine ca s-a despartit de aia si a tinut poate la amandoua si nah acum te vrea e tine. Razbunare pentru cealalta nu pica in plasa astuia daca o sa vorbesti cu el o sa fie si mai sioh go on parerea mea! faci ce vrei cu viata ta si cea ce consideri u ca este mai bine. Sfatul meu : nu-l crede!

| MadaxElena a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. adica am trecut si eu prin asta si pana la urma a ajuns sa se dea la mine siii eu am acceptat...siii am ajuns sa fim impreuna. eu zic sa iti faci curaj si sa vorbesti cu el daca tot spui ca iti place foarte mult.

| snoopy_5277 a răspuns:

Apropiete de el si intreaba-l carei situatia.dc tot se uita asa la tine. ai curaj.totul e in miinele tale