| oanasunshine a întrebat:

Sunt cam confuza straight face. M`am imprietenit oarecum cu baiatul care`l plac, i-am bagat id`ul, am vorbit de cateva ori, e foarte prietenos si deschis si vorbea mult cu minehappy. Dar astazi cand l`am vazut la patinoar, nu prea ne-am bagat in seama.(n`am vorbit niciodata fata`n fata), desi se uita mai mereu dupa mine straight face. Eu ce sa mai cred? La scoala se uita mult la mine, pe mess vorbeste cu mine, dar azi nu m`a bagat in seama si m`am simtit prostsad. Niste pareri sau sfaturi?:-s Funda.

1 răspuns:
| SufletDeCopil a răspuns:

hee hee Hihi.era poate rusinos. Asa si eu cu prietenul meu. Ne.am cunoscut dintr-o simpla intamplare (parintii se cunosteau). El era dintr.o loocalitate iar eu din alta totusi erau localitatile apropiate. Asa si i-am cerut id de messenger apoi el a plecat acasa si am continuat sa vorbim pe messenger. Vorbeam ore intregi zilnic si ne intelegeam foarte bine dar cand ne intalneam ocazional fata in fata abia ca ne salutam. Au trecut vreo 3 luni asa si pana la urma mi-am facut curajul sa-i zic sa ne intalnim sa vorbim si fata in fata mai confidential si asa am ramas si impreuna si au trecut de atunci 11 luni si tot nu ne-am despartit, asa ca ai si u rabdare si invita-l la o discutie in particularkiss