| lorra92 a întrebat:

Deci love struck, Timp de o saptamana eu am iesit pe afara cu un baiat, pe care il plac foarte mult love struck, cred ca si el ma place pentru ca ne-am sarutat, m-a luat in brate s. a. m. d. Problema e ca el are prietena, numai ca este certat cu ea, ar putea fi ceva mai mult sau sta cu mine din razbunare? Dau fundita :*!

Răspuns Câştigător
| nuamnuvreau a răspuns:

Ok, deci v-ati sarutat desi are prietena? Nu cred ca ai facut un lucru prea bunhee heeParerea mea e ca sta cu tine din razbunare. Oricum, o sa descoperi at cand o sa se impace cu tipa aia.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu te lasa amagita de astfel de jocuri. Daca sta de mult timp cu prietena lui e clar ca se joaca cu tine.Nu e frumos ce face el, dar nici tu nu trebuia sa te saruti cu el daca avea prietenathinking

| lorra92 explică:

Plus de asta, ea nu ma cunoaste si nici eu nu o cunosc. Multumesc mult la toti :*

| brekika a răspuns:

Este posibil sa stea cu tine ca sa o uite pe ea si sa inceapa o relatie cu tine!big grin
Nu cred ca sta din razbunare ca sa o faca geloasa pe fata aia. Si daca tu ai curaj intreaba-l ce are de gand cu fata respectiva iar atunci poate poti sa ii mai pui cateva intrebari legate de asta.happy
Sper ca te-am ajutat happy :*

| yonwzza a răspuns:

Cred ca sta cu tine doar sa o faca geloasa pe prietena lui...mai bine intreaba-l ce fel de relatie vrea sa aivbe cu tinewinking