| anonim_4396 a întrebat:

Hey..am o.problema..deci ..am un fel de "gasca"..si noi nu prea suntem "periculosi " si nu ne bagam in conflicte suntem mai cuminti.dar din cauza asta ..alte gasti..ne cam iau la misto si ne am saturat offf... vrem sa devenim " periculosi " laughing. oricum intrebarea mea ..cum sa ne batem? nu prea le avem.aa si nu vreau prostii gen karate sau ..am fost si nu e prea mare lucru..asa ca eu vreau sfaturi ..de street fight tongue ..oricum..pe aici pe la mine cam toti au gasti.dar noi nu prea suntem cunoscuti ..si ceilaltii isi cam bat pla de noi. dap. oricum mersi ca ai citit paaa. SCZ de categorie...

Răspuns Câştigător
| unul1 a răspuns:

Eu am 17 ani si inca nu m-am batut pe bune cu nimeni. Eu nu inteleg de ce vrei sa te bati... tine minte asta : intr-o bataie cineva iese invingator si altcineva pierzator ca si in cazul unui razboi ambi au daune. O bataie de strada e intotdeauna imprevizibila. Mie de multe ori mi-a fost frica sa ma bat cu cineva sa nu il lovesc prea rau (si spun asta nu din aroganta si narcisism ci din "mila"). Oricum bataia care vrei sa le-o aplici celor care isi bate joc de voi e din ura si sunt mari sanse sa nu faci ce trebuie atunci cand te bati si poti fi prins pe picior gresit. Iti recomand pentru prima data sa urmaresti http://www.youtube.com/watch?v=NMphoz0hNeE
http://www.veoh.com/watch/v10298827nGGzMSjq?h1=Fight+Quest+S01E10+Kajukenpo

Astept o parere despre ce ti-am scris :P

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dati va in cap, pocntiva, spargeti va capurile, nu o sa mai fie plictiseala dupa aia.
poate ajugeti pe la ProTv

| unul1 a răspuns:

Mai poti citi si cartea asta http://www.scribd.com/doc/44884557/Controlul-mintii. Tine minte ca in grupul vostru poate exista o "veriga slaba" care va poate da peste cap toata bataia. Si inca tine minte ca intr-o bataie e suficient un pumn in dinti ca sa ramai cu ei in mana. Eu stiu pe cineva care a primit un porumb(dintracela tare care se da la gaini) dupa cap si i-a cazut centrul de vedere. Ai grija oricum, evita bataile. http://www.youtube.com/watch?v=-3mg1_wI85Y