| anonim_4396 a întrebat:

Hey..am o.problema..deci ..am un fel de "gasca"..si noi nu prea suntem "periculosi " si nu ne bagam in conflicte suntem mai cuminti.dar din cauza asta ..alte gasti..ne cam iau la misto si ne am saturat offf... vrem sa devenim " periculosi " laughing. oricum intrebarea mea ..cum sa ne batem? nu prea le avem.aa si nu vreau prostii gen karate sau ..am fost si nu e prea mare lucru..asa ca eu vreau sfaturi ..de street fight tongue ..oricum..pe aici pe la mine cam toti au gasti.dar noi nu prea suntem cunoscuti ..si ceilaltii isi cam bat pla de noi. dap. oricum mersi ca ai citit paaa.

5 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

Luati.va paralizante ca nu sunt scumpe.si nu mai comenteaza nimeni

| CrazyTeenager a răspuns:

Alta treaba decat sa va strangeti in gasti, minorilor de 14 ani, nu aveti?
Daca aia au de la 18 in sus, normal ca isi bat pul.a de voi. Daca nu esti tare in gura, nu are rost sa te bagi la asa ceva.

| CrazyTeenager a răspuns:

Ce face internetul din copii laughing, ok ma echipa racheta, jucati pokemon in continuare.

| CrazyTeenager a răspuns:

Pokemon gonna catch'em all! Hai la joaca in spatele blocului!

| skyvodka a răspuns:

Bateti`va si voi pla de ei. Nu trebuie neaparat sa va bateti pe bune happy