| PisiCrisi a întrebat:

Hey! Am o problema si sper ca voi puteti sa ma ajutati pentru ca eu nu mai inteleg nimic... imi place de un baiat, ne cunoaștem de cativa ani, dar recent am mers la piscina cu niste prieteni comuni, a fost foarte dragut, protector, se comporta de parca eram a lui cand alt baiat incerca sa se apropie mai mult de mine, se interesa cum ma simteam foarte des, btw ziua aceea a fost perfecta. O saptamana mai tarziu am fost iar la piscina si atitudinea lui m-a dezarmat, pur si simplu, era rece, aproape ca m-a ignorat, se comporta de parca nu existam in marea majoritate a timpului... nici nu stiu ce sa mai cred, ma place sau doar si-a batut joc de sentimentele mele?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu sunt bun cu tine, tu cu ce ma rasplatesti?

| neutrino a răspuns:

Face parte din strategia lui: "acum o ignor si apoi imi va cadea la picioare!". Se pare ca functioneaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate alearga de mai mult timp dupa tine si acum a obosit si a hotarat sa te ignore pentru ca si tu probabil l.ai ignorat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el, altfel nu vei afla. Si cu atat mai putin nu ai cum sa afli asta de la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca dupa iesirea voastra si momentele delicate din fata baietilor, au aparut niste vorbe neplacute despre tine.

| AlexandraCris a răspuns:

Te place. Poate a avut o zi mai proastă. Poate era cu pnişte prieteni şi nu vroia ca ei să afle. Vorbeşte cu el. Spune-i ceea ce simţi şi ceea ce te apasă.