| skumpika_3461 a întrebat:

Hey:*am si eu nevoie de un mic sfat, o mic parere.Sambata m-am intalnit cu un baiat toate bune si frumoase inainte cu 2 zile ma intrebase daca vreau sa fiu cu el eu raspunzandui cu da deoarece chiar imi place de el.Sambata dupa ce mi-am petrecut 4 ore cu el cand am plecat mi-a zis ca mai vorbim prin mesaje, ok.Pe la ora 21:00 i-am trimis un mesaj la care nu mi-a raspuns ziua urmatoare i-am scris pe mess ce faci atunci raspunzandumi, dar putin cam rece, ieri i-am trimis ce faci pe mess din nou nu mi-a raspuns pesete cam 20 de minute aparundui statusul acela care iti apare cand nu esti la pc.Azi in urma cam cu o ora i-am trimis din nou un mesaj nici la acesta nu mi-a raspuns pana acum.Nu stiu ce sa cred,poate nu are credit sau nu stiu,sincer chiar tin la el si nu vreau sa il pierd, si las suna dar sincera sa fiu, nu prea am curaj deoarece imi e frica sa nu ma blochez la telefon cand imi raspunde.Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| octha a răspuns:

Hmm..pai de ce sa te blochezi? il intrebi"auzi, nu te supara, am si eu o intrebare.dece nu miai raspuns la mesaj?"si poate iti raspunde.adica ai curaj sa vb fata in fata cu el dar la tel nu stiu ai curaj. buna faza asta.

| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Pai il iub asa dintr-o data parerea mea e ca nu il intrezezi nu avea credit pute sa rasp pe mess poate el nu aluat asa il serios lasa-l nu mai da nmc vezi dac te suna sau iti sc eu asa zc acu faci cum vr