| Brihanna a întrebat:

Sunt cu un baiat de 4 zile, si se comporta ciudat.
Am iesit o singura data acum 3 zile, joi nu am iesit afara nici ieri si nici azi, iar azi nu mi. a dat nici un mesaj, i.am trimis eu un mesaj cu ce mai faci si el mi. a raspuns ca sta, acum e pe mess sta pe invizibil nici nu ma baga in seama
Nu vreau sa fiu stresanta sa il bat la cap sa ne vedem, dar ce relatie e asta,
Chiar nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| Emmilia a răspuns:

Eu zic sa.l intrebi daca el te place sau te iubeste sau tine la tine. el presupun ca o sa zica ca da si tu poti sa.l intrebi atunci ce ai patit de nu prea vorbesti cu mine? si el o sa te lanureasca ce s-a intamplat. vezi tu daca el te merita cu adevarat sau nu bafta:* daca mai ai nevoie de un sfat din partea mea imi trimiti un mesaj

| danieldaniel11 a răspuns:

Poate trece printr-o perioada grea.Lasa-i putin spatiu sa isi puna oridine in ganduri dupa vorbeste cu el.Dar incearca sa ramai apropiata de el sa vada ca iti pasa! bafta!

| Biasweetlips a răspuns:

Buna :* eu una cred ca tipul nu mai vrea sa fie cu tine.adica ce motive ar avea sa nu iti raspunda? sa nu va vedeti.si sa nu te bage in seama. Daca trecea prin intr'o perioada asa de grea.sau nu stiu putea sa iti spuna.in schimb el nu ti-a zis nimic! Eu zic sa il lasi tu inainte sa te lase el. Next :X!