| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappyam si eu o dilema.eu fac 16ani si am un prieten de 19ani.suntem impreuna de cateva luni.eu nu mi-am inceput viata sexuala.am impresia ca el de la mine vrea doar sex pentru ca atunci cand ramanem singuri ma pipaie... ajuge cu mana pe unde nu trebuie.i.am spus sa ma mai astepte un pic pentru ca inca nu sunt pregatita, dar el nu a fost prea incantat si mi. a spus ca nu ii place sa astepte.credeti ca relatia va merge? este bine sa il "provoc"? credeti ca doar il amagesc lasandu. l sa ma "pipaie" si nimic mai mult? astept parerile voastre happy

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Uite,iti spun si eu povestea mea ca sa vezi cat de diferiti sunt baietii si cat de proaste suntem noi fetele uneori! cand aveam 17 ani am stat cu un baiat care avea 20, nu se comporta prea frumos cu mine in sensul ca nu ma prea suna,nu ma lua cu dulcegarii de cre aveam eu nevoie si orice fata la varsta aia,nu imi spunea ca ma iubeste decat foarte rar,intr-adevar ne si vedeam doar in week' pentru ca era plecat la cj la facultate! eu eram virgina,la fel facea si el cand eram singuri tot timpul ma pipaia,imi propunea dar nu am vrut! dupa mai bine de jumatate de an am acceptat pentru ca il iubeam si nu vroiam sa il pierd,chestia e ca nu mi-a placut,nu stiu de ce, apoi a inceput sa se comporte mult mai urat cu mie, ma tzinea doar pentru sex si atat! dupa vreo 2 luni l-am lasat si apoi a venit la mine plangand si chiar daca mai aveam sentimente pentru el nu l-am iertat! intrebarea care ma macina pe mine atunci era de ce m-a asteptat atat timp daca nu ma iubea dar am gasit rasunsul"pentru ca nu eram singura, avea cine sa il satisfaca daca eu ii ofeream doar saruturi si mangaieriwinking! dar apoi am cunoscut un baiat care s-a comportat ft frumos cu mine si am facut-o cu el dupa 3 luni, si acum suntem impreuna de 4 ani si jumatate si la anul' o sa facem nunta! si chiar daca m-am culcat cu el mai devreme decat cu celllalalt relatia noastra a mers si e super ok! deci nu conteaza dupa cat timp o faci, cconteaza sa stii ce fel de baiat e si daca merita sa stai langa el! vezi ce trecut are si apoi gandeste-te daca meritawinking!

| geanyna19 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Mersi alina:* chiar ma regasesc in poveste ta.mi-ai fost de ajutor >big grin

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La 19 ani, asta vrea un baiat, in general.Trebuia sa te astepti.
Te sfatuiesc sa nu-i permiti nimic, asta ca sa nu-l mai "atati" si sa nu te ambalezi prea mult cu relatia asta.Pentru ca daca vede ca nu-i permiti o sa-si caute alta victima.
Poate ca lui nu-i place sa astepte,dar nici tu nu esti virgina o data pe zi, ci o data in viata.
Si, ai grija sa nu pierzi lucrul asta cu primul marlan insistent.
Sa ai grija de tine si sa fii desteapta!
Ca e plina lumea de proaste nefericite!

| mgtow a răspuns:

Da, se vede ca e un pedofil disperat. Lasa-l sa vada ca tu nu esti proasta lui si sa isi dea cu pumnii in cap.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Lasa-l ca nu-i de tine! Esti prea mica.

| AlinaaAli a răspuns:

Ma bucur ca am putut s te ajut! ai rezolvat ceva pana la urma?big grin