| freelove1486 a întrebat:

Hey am si eu o intrebaree :*
imi place mult de fratele unei prietene f bune, mereu merg la ea acasa si ne uitam de obicei la filme cu el si prietenul lui, m-a luat de mana de 2 ori si tot face gesturi dragute cu mine, dar din cate mi-a zis sora lui face asa cu mai multe fete, nu stiu ce sa fac daca sa-i dau semne sau sa-l las in pace pentru ca daca-i spun s-ar putea sa se strice si prietenia si chiar nu vreau asta
Dau funditaaa

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CameliaBrown a răspuns:

Spune-i în fața. Un prieten adevărat nu se supără, ci te lămurește.