| MissDanbo a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat, cu care am avut o relatie acum 2 ani. Ideea e ca i-am spus ca il plac la el si mi-a spus ca el nu prea, dar ca nu vrea sa ne strice prietenia. In ultimul timp face o gramada de chestii dragute pentru mine(imi ia apararea, ma ia de mana si este atent doar la mine desi e inconjurat de 10 fete). Toata lumea zice ca el ma place.Nu mai stiu ce sa cred si imi e frica sa nu devin agasanta daca ii mai spun inca o data ca il plac.

1 răspuns:
| zuzu_5907 a răspuns:

Lasa lucrurile asa si fi indiferenta cu el daca te place inseamna ca va face el primul pas daca dupa o saptamana nu face nimica si tot asa dragut se comporta fa tu primul pas si cand ramaneti singur incearca sa il saruti si vezi cum reactioneaza.