| Vlad162 a întrebat:

Hey,am si eu o problema pe care o s-o pun fara sa intru in detalii.
Este o fata, are 17 ani,experimentata daca ma intelegeti,care e o foarte buna prietena a mea.
Am mai avut tentative de a-i spune sa vina la mine sa facem"teme" impreuna dar a zis ca ea vrea tipi mai mari si experimentati si ca eu sunt micut.
Astazi am mai vorbit cu ea si am invitat-o acasa la mine si a zis ca vine dar fara sa facem nimic special,doar sa discutam la o cafea.
Cum as putea sa o conving,fiind la fata locului,sa o facem? Este o fata usuratica, dar cum sa o conduc sa treaca peste chestia ca sunt prea mic? Cum s-o iau? Apreciez orice sfat sincer.

5 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Faci ce faci si neaparat trebuie sa ajungi cu ea pe canapea, chiar poate beti cafeaua pe canapea, da si tu drumu la televizor si pune niste muzica. Stai langa ea vorbiti, beti un lichior bun neaparat sa o mai dezinhibi. Disutati despre prieteni, amici profesori, fite. O mai ti si tu de gat cate un pic, o mai atingi pe umar, razi cu ea, zi o gluma, fa caterinca de colegi, amici..canta-i in struna putin. apoi dupacateva atingeri ia-o si tu mailanga tine sarut-o pe obraz...gura etc..vezi si tu care e starea ei. In nici un caz nu te du cu ea direct in dormitor la tine, sau sa stati in bucatarie pe scaune.

| neutrino a răspuns:

Se spune ca prietenul/prietena la nevoie se cunoaste. Daca ea nu doreste sa-si foloseaca bogata experienta cu tine, inseamna ca nu-ti este prietena. Asadar, trebuie sa te comporti cu ea direct, strict pentru sex. Pregateste pe langa o cafea si o sticluta de ceva bun, fin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, frate, nu sunt eu cine stie ce geniu, dar fii indiferent.
Discuta cu ea, razi, fa-o sa se simta bine, dar incearca sa nu aduci vorba de asta, iar daca vine vorba de asta, sa zici ca nu-ti mai pasa, sa fii, cum ziceam, indiferent.
De ce? Pentru ca ea stiind ca tu o doresti, o sa vada ce fel actionezi si o sa zica "Ce? De ce nu vrea sa bata apropouri sa o facem? De ce nu aia, aia, aia?", o sa ramana uimita.
Dar si tu trebuie sa pari sigur pe tine, sa-i zici sau sa dai impresia ca stii cum s-o faci, ca ai c**ie-n tine.
Bafta totusi, sper sa ajungi s-o faci.

Răspuns utilizator avertizat