| Vlad162 a întrebat:

Hey,am si eu o problema pe care o s-o pun fara sa intru in detalii.

Este o fata, are 17 ani,experimentata daca ma intelegeti,care e o foarte buna prietena a mea.

Am mai avut tentative de a-i spune sa vina la mine sa facem"teme" impreuna dar a zis ca ea vrea tipi mai mari si experimentati si ca eu sunt micut.

Astazi am mai vorbit cu ea si am invitat-o acasa la mine si a zis ca vine dar fara sa facem nimic special,doar sa discutam la o cafea.

Cum as putea sa o conving,fiind la fata locului, sa o facem? Este o fata usuratica, dar cum sa o conduc sa treaca peste chestia ca sunt prea mic? Cum s-o iau? Apreciez orice sfat sincer.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De ce ai face dragoste cu o fata usuratica? Asta chiar ca este o mare tampenie, faci dragoste cu femei pe care le iubesti, nu cu oricine. Tu esti barbat sau carpa?

| Vlad162 explică (pentru Brigaela):

Am 17 ani, am hormoni si sunt tanar. Nu sunt casatorit si nu am obligatii.
De ce nu as face-o cu o fata usuratica?

| Brigaela a răspuns (pentru Vlad162):

Fiindca un barbat adevarat o face numai cu femei pe care le iubeste. Un fraier, o face cu usuratice, fiindca are multi hormoni si mai putini neuroni, asa ca e sclavul hormonilor din prostie. E alegerea ta, dar mai gandeste-te, o sa te simti un pampalau toata viata.

| Vlad162 explică (pentru Brigaela):

Nu toti avem concepte comuniste si rudimentare. Nu sunt fraier, sunt doar un tip care vrea sa isi traiasca fericit viata.

| Brigaela a răspuns (pentru Vlad162):

Nu sunt comuniste si rudimentare. Sunt inteligente si oarecum burgheze. Conceptia ta este exact genul de conceptie comunista. Se vede ca desi esti nascut dupa revolutie, educatia ta este una comunista. Imi pare tare rau de tine.

| Vlad162 explică (pentru Brigaela):

Bine,scopul meu nu este acela de a va face pe dvs multumita de mine, asa ca discutia se termina aici. O seara cat mai placuta. Sa nu va para rau de mine, nu am nevoie de compatimire falsa.

| Brigaela a răspuns (pentru Vlad162):

Nu e falsa, trezesti pareri de rau. Atata de tanar si cu un orizont atat de ingust si meschin...
Nu pentru placerea mea te invatam, ci pentru ca initial mi s-a parut ca ai putea intelege si ai putea avea o viata diferita, frumoasa si buna. daca nu poti, intr-adevar discutia se incheie aici.

| Vlad162 explică (pentru Brigaela):

Ok,orizontul meu este mult mai larg decat al dvs in era noastra.
Meschin nu este, nu ma trezesc dimineata cu scopul de a face rau, absolut nimanui..Viata nu se raporteaza la intrebarea pe care am pus-o eu asa ca nu vad legatura..prelungim prea mult discutia si nu are rost..presupun acum ca, din orgoliul absurd de femeie o sa mai postati un comentariu doar ca sa aveti ultimul cuvant de spus, dar asta nu ar dovedi decat ca am dreptate.

| Mihaela023 a răspuns:

Insista,zii ca iti place de ea.Beti cafea apoi zii sa mergeti in dormitor sa stati mai comod, sa va uitati la televizor, la un film. apoi cand sunteti in pat incepe prin mangaieri tandre nu stiu, vezi si tu doar esti baiat mare.

| MironAndrei1 a răspuns:

Frate fata asta se lasa greu! happy Poarta-te mai matur frate happy
Spaer ca ti-am fost de folos