| alexootza a întrebat:

Este vorba despre colegul meu de clasa. In seara asta am vorbit cu el pe mess despre diferite chestii si din vorba in vorba m-a invitat la o cafeabig grin. Mi-a spus ca a auzit ceva de la o persoana din clasa si vrea sa vb cu mine pentru ca sunt implicata in chestia asta. Mi-a spus sa nu ma sperii ca nu este ceva de rau si sa stau calma. Nu a vrut sa imi spune despre ce este vorba si a spus ca vrea sa discutam fata in fata pentru ca lui nu ii place sa discute pe mess chestii de genul acesta. Voi ce credeti ca vrea sa-mi spuna? Gasiti mai multe detalii in intrebarile puse acum ceva timp in urma. Mie imi place de el de mult timp, dar lui nu prea cred... Un sfat si o parere va rog. Funda

7 răspunsuri:
| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Paii. eu ziik sa ai rabdare sh s ashtepti big grin. dar daca totuhsi ne-ai ceruth parerea, parerea mea e : ca poateh... a auzit ca iti plc d el.[in kaz ca nu stiutia ] si noh... poate vr s zica ca si lui i plc d tinehee hee big grin orkm bft:X:X succes ca elhee hee Fundita daca vr;*

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Nu trebuie sa crezi niik oh go on ai incredere in tine, nu te grabi happy Graba striika treaba happy. Fii fara griji. :* cu siguranta va fi ceva bun;]

| johnyboy a răspuns:

Ii place si lui de tine...cauta doar un motiv sa te scoata in oras.bafta

| alexootza explică:

Am mai vorbit cu el acum si mi-a spus sa stau calma ca nu este ceva de rau, dar nici ceva de bine... Nu stiu ce sa credcrying

| jubike a răspuns:

Poate ca prietena ta i-a spus ca tu il placi si vrea sa vorbiti despre asta sau nu stiu... Fi increzatoare in tine nu te speria sigur nu iti fa spune ceva de rau sau altele care sa te faca sa te simti prost.O sa afli cand o sa iesiti la o cafeawinking MULT SUCCES!

| divisima a răspuns:

Ai rabdarebig grin

| lalilavi a răspuns:

Pai draguto poate vrea sa te intrebe daca nu vrei sa fii prietena lui! Asteapta pana atunci si vei vedea