| NataliaBianca a întrebat:

Hey! Am trecut printr-o chestie foarte naspa cu o despartire. Si dupa ce am trecut peste drumurile ni s-au intalnit iar si iar aveam sentimente. Dar era prea tarziu si am renutat. Si... Cineva ma trage in fata spre un nou pas... Nu am curajul sa accept pentru ca ceva ma tine pe loc. Nu stiti ce este? Ma simt foarte rau, de asemenea. Nu in sensul de boala, e ca si cum as fi pierdut ceva... Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| sile44 a răspuns:

Cateodata e mai bine sa mergi mai departe sa lasi totul in urma ce a fost sti si nu prea ti-a placut ce va fi ramane sa descoperi mult succes :*