| Gerda96 a întrebat:

Hey! Am vorbit dupa mult timp cu fostul meu prieten (coleg) si el vrea sa ne vedem maine. E constient ca m-a ranit, dar nu stiu cum sa ma comport maine deoarece am senzatia ca vrea sa ne impacam. Vreun sfat ceva? Sa-i aratat ca mi-a lipsit? Fiindca asa e, inca il mai iubesc... funda:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca tu il mai iubesti...nu ti se pare ciudat ca dintr. odata sa vrea sa va impacati? Te.ai gandit la posibilitatea ca e disperat sa aiba o prietena si fiindca nicio fata nu a vrut sa fie cu el, sa fi apelat la tine? Eu zic sa reflectezi mai bine cu ce te.a ranit si la ce ti.am spus eu mai sus. Sper ca te.am ajutat.Pwp:*

| kittysweet11 a răspuns:

Pai depinde cum se poarta el daca si el te mai place arata-i ca ti-a lipsit.