| fuzzy6 a întrebat:

Hey. As dori si eu niste idei ce anume as putea sa-i daruiesc prietenului meu la aniversarea de 1 an a relatiei noastre. Mi-a trecut cate ceva prin cap, dar parca as vrea si alte idei. Baietii apreciaza cadourile hand-made? Mersi de ajutor happy.

3 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

O pereche de papuciwinking

| betty92 a răspuns:

Eu votez pentru o sticla de vin si o noapte de amorwinking acum depinde de varsta

| fuzzy6 explică (pentru betty92):

Hmm, vinul nu e o idee atat de rea laughing. Si partea a doua o planuisem deja.