| Maria45678y a întrebat:

La aniversarea relatiei noastre as dori sa ii fac iubitului meu un album cu pozele noastre si as vrea sa iu si scriu cate ceva. Aveti cateva idei?

Răspuns Câştigător
| RebekahAndreea a răspuns:

Poti scrie langa fiecare poza data acelui moment si cateva cuvinte despre ce s-a intampalt atunci, gen "prima intalnire", "primul dans", "primul satut", etc, sau poti sa ii scrii pe fiecare pagina cate o multumire: "Multumesc ca mi-ai fost mereu aproape", "Multumesc ca esti mereu aici" iar chiar la ultima poza "Multumesc ca existi!"... Hmm, poti scrie citate celebre de dragoste, sau poti pune glumite de ale voastre sau lucruri pe care le stiti doar voi doi. Sau poti sa ii scrii doar cate un cuvant pe fiecare pagina care sa descrie relatia voastra gen "iubire", "incredere", "respect", "intelegere" iar chiar ultima sa fie "NOI DOI". Nu prea mai am idei, sper ca te-am ajutat cat de cat:* La multi ani!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poti scrie cate cuvinte referitoare la ziua cand ati facut anumite poze sau motive pentru care il iubesti, lucruri care iti plac la el.

| Piticoot18 a răspuns:

Poti scrie "poveste voastra" gen..."si uite primul sarut; X ", "iti mai aduci aminte de asta? laughing" Bafta!winking

| dudis32 a răspuns:

Poți sa ii scrii ce sentimente ai avut în fiecare poza pentru el pe care ați făcut-o impreuna