| universe a întrebat:

Hey, astazi implinim o luna >:" si nu stiu daca sa-l intreb daca isi aduce aminte sau nu. El este plecat la tara si ma gandeam sa-i trimit un mesaj cu ceva gen : "Stii ce zi e azi? >:"", dar nu stiu daca sa fac asta. Adica eu sunt genul care pune pret pe lucrurile astea. Voi ce ziceti? Este important acest lucru sau nu? S-ai trimit mesajul sau nu?

7 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Nu ii spune nimic...de cele mai multe ori baietii uita chestile acestea...deci mai bine nu ii zici nimic.

| MajorAsshole a răspuns:

@anca400 Daca nu o intelegi pe fata asta, inseamna ca nu ai fost niciodata indragostita. Pacat, e frumos, sa stiiwinking

| tigersss a răspuns:

Spune-i ceva gen:sti ce zi e astazi?

| d3utzzu a răspuns:

Buna.Eu zic sa nu ii trimiti nimic acum.Poate isi va aduce aminte a doua zi... Daca nu. Trimitei a doua zi...Sigur se va revansa el daca isi aduce aminte a doua zi. Funda?!

| alinadany a răspuns:

Si eu am aceeasi personalitate ca tine.eu una te sfatuiesc sa nu i spui nimic pentru daca daca tine la tine isi va aminti si de ziua aceasta si va stii ca e importanta, asa cum si tu la randul tau ai tinut minte de ziua voastra.happy

| alinadany a răspuns:

Buna.si eu sunt acceasi personalitate ca si tine si stiu ca aceasta zi e importanta pentru tine.eu te sfatuiesc sa nu ii spui nimic pentru ca daca tine la tine cu siguanta isi va aduce aminte de aceasta zi si pe cat de importanta e pentru tune asa ar trebui sa fie si pentru el

| anca400 a răspuns:

Iti dai seama ce eveniment...