| ziggs a întrebat:

Hey azi m-am certat cu iubita mea fiindca am fost super gelos dintr-o prostie si acum e suparata pe mine si nu imi raspunde la telefon...va rog spuneti-mi o poezie ceva ce sa ii scriu ca sa ma ierte sad!

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

As vrea sa te am langa mine,
Sa'ti spun cat de mult "te iubesc"
Acum mi-atat de dor de tine,
Sa fi langa mine e tot ce'mi doresc :X

Am trecut peste toate mereu,
Si am sarit si peste ce'a fost greu.
Si uite c'a venit, si uite c'a trecut,
Sa nu ma uiti ca alaturi te-am fost de la inceput.
Trei cuvinte'ti spun : NU MA UITA
Sunt iubitul tau si fara tine inima ma va durea!

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Spune-i foarte frumos doar ce simţi pentru ea, pentru că dacă ţine la tine ar trebui să fie de ajuns!

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Nu mai bine ii ceri scuze?
Nu e mai simplu asa?
Acuma ti-as fi putut da si eu o poezie amarata acolo de impacare insa sincer mi-e cam sila d-astea de dragoste...majoritatea sunt mult prea siropoase+ si niste dulcegarii ieftine.
Sfatul meu:invit-o in oras, intr-un loc frumos sa va plimbati ori sa stati si cerei scuze frumos, eventual si un buchet de flori ar merge ori zi macar un trandafir acolo.
Numai bine.

| eevvaa a răspuns:

Pur si simplu explica-i care este faza. Spune-i ca o iubesti si nu doresti sa o pierzi.

| AngelaMatache892 a răspuns:

Viata mea nemuritoare
Te rog nu fii neiertatoare
Noi 2 stim ca mai tot timpu`
Baietii vor sa-ti vada bipu`
Si mie asta nu-mi convine
Ca arde hormonii-n mine
Dar eu te voi iubi pe veci
Caci vreau s-ajung la tine-n beci...laughing

| byencutza4ever a răspuns:

Poti pur si simplu sa ii spui ca ai zis toate alea din cauza geloziei. Sii sa ii spui cat de mult tii la ea :p