| 96037 a întrebat:

Salut. Vreau sa ma ajutati cu sfaturi.
In urma cu cateva luni am vorbit cu o fata pe insta, ea mi-o dat block si eu tot ii scriam pe alte conturi fiindca ea imi spunea ca din greseala si eu nu o credeam.Ne-am certat si dupa un timp ne-am impacat dar dupa s-a suparat pe mine ca ii scriam intruna si nu mai vrea sa vorbeasca cu mine.
Ma puteti ajuta ce sa-i scriu?
Ultima data am vorbit cu ea acum o luna jumate, sa-mi spuneti ce sa-i zic ca sa nu mai fie suparata.

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Las-o hombre, nu te poti baga cu bocancii in sufletul omului. Gaseste-ti pe cineva careia ii face placere sa-si imparta timpul cu tine tot atat cat iti place tie sa-ti imparti timpul cu ea.

| 1997onur a răspuns:

Sa supărată pe tine și ția dat Block ca tu ii scriai într-una?

| 96037 explică (pentru 1997onur):

Da dar eu vreau sa fac cumva sa nu mai fie suparata

| 1997onur a răspuns (pentru 96037):

Ascultal pe fratele tău puțin ia-ți dulciuri.