| 96037 a întrebat:

Salut. Vreau sa ma ajutati cu sfaturi.
In urma cu cateva luni am vorbit cu o fata pe insta, ea mi-o dat block si eu tot ii scriam pe alte conturi fiindca ea imi spunea ca din greseala si eu nu o credeam.Ne-am certat si dupa un timp ne-am impacat dar dupa s-a suparat pe mine ca ii scriam intruna si nu mai vrea sa vorbeasca cu mine.
Ma puteti ajuta ce sa-i scriu?
Ultima data am vorbit cu ea acum o luna jumate, sa-mi spuneti ce sa-i zic ca sa nu mai fie suparata.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand o fata/femeie te ignora, te blocheaza sau inceteaza sa-ti mai scrie, inseamna ca NU te mai vrea in viata ei si nu ai de ce sa-i mai scrii sau sa o tot cauti.

Gata, s-a terminat, alta!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu ii scrie nimic. O plictisesti, de aia te-a blocat.
Cauta alta, si abtine-te de la mesajele dese si neinteresante.

| Minerva9709 a răspuns:

Din moment ce o persoană, indiferent de gen, nu vrea să vorbească cu tine e mai bine sa o lași în pace. De ce vrei sa vorbești cu o persoana ce nu vrea sa aibă legături cu tine? Nu merita sa iti pierzi timpul și nervi cu o persoana ce nu este interesata de tine. Mergi mai departe. Mult succes