| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti la cabana cu gasca si se face noapte tarziu toti ati mers la culcare dar va treziti ca aveti nevoie de la toaleta, mergeti la toaleta, faceti pisu va spalati pe maini va stergeti cu prosopul si va indreptati inapoi spre camera patului vostru. in drum spre camera pe hol in partea dreapta este camera unde doarme fata sexy si single, parca va tenteaza sa mergeti la ea, mergeti spre usa, prindeti de clanta usor si o rotiti incet si delicat spre podea pentru a putea deschide usa. deschideti foarte usor usa si o vedeti cum doarme delicat si frumos in patul camerei ei. ce faceti mergeti sa stati langa ea si sa o imbratisati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu suntem nişte perverşi şi nici nu vrem să fim acuzaţi de hărţuire sexuală în timp ce suntem la minunata noastră cabană.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru anonim_4396):

Cu ce e pervers? baiatul doar o imbratiseaza

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Şi fix când te apropii de ea, apare Slender man cu un jeleu în mână. Baang.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Doub):

Neamuzant

| Doub a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Cine? Tu cu cabanele tale?
Dadadadadadadadada, te susţin total.

| Robi1444 a răspuns (pentru Doub):

laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca o imbratisez voi face sex cu ea.Deci o imbratisez.Why not?