| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti ce faceti cand iesiti in club, agatati o gagica super si remarcati ca nu poarta sutien?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Imi usureaza munca si-mi incita interesul probabil.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prima oara ma asigur sa fie iesiri de urgenta, indicatoare luminoase si stingatoare, altfel chem inspectorii ca sa nu mai moara alti 60 de oameni

| RAY a răspuns:

Pai ce sa fac ma duc sa o imbrac sa nu-i fie frig sa se raceasca

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Nu nu, la tinuta ei arata urat cu sutien, iar frig nu este fiindca clubul e full, ma refer inainte de tragedia colectiv, ca acum cluburile sunt jumate goale...

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Man eu nu sunt obsedat sexual, femeia nu e pe primul loc pentru mine

| Ciciobelo6969696969696969 a răspuns:

O duc la biserică