| BadBoyy a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Cum faceti voi sa agatati o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata. Incearca si tu cu clestele.
Acum serios, depinde de tipul fetei! Nu exista o formula matematica pentru asta, nu iti face sperante.
Pai uite. Invit-o la un suc. Poarta-te natural, nu trebuie sa arati de parca ai sta pe cuie si nici sa vorbesti ca din cartile de specialitate. Poarta o discutie normala. Glumeste (daca ai simtul umorului, e o "arma" buna) dar nu fa pe interesantul. Politetea nu strica deloc. Poti sa ii iei apararea cand e cazul, sa o protejezi in fata altora, sa o complimentezi, sa fii tandru cu ea and stuff, oricum ai inteles tu.
Bafta si sa nu uit, ai grija pe cine "agati"!

1 răspuns:
| anitza2000 a răspuns:

Nu mai simplu intrebi cum near placea noua sa fim "agatate"?big grin