| Pericoldeexplozie a întrebat:

Hey baieti, ce vedeti prima data cand va uitati la o fata? Ce va sare in ochi?

Răspuns Câştigător
| PrinceRO a răspuns:

Fata in mare parte ochii si zambetul de cele mai multe ori apoi ma uit si dupa fund si sani ca nah xD

14 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Primul lucru corpul ca de sunt barbat, forme, dimensiuni posibila uzura. apoi fata sa fie cel putin draguta zambetul e absolut necesar si sa fie naturala dar nu banala, cat se poate de specialawinking

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Fata

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Ce imi sare in ochi? laughing
ochii imi sar in ochi :X
si sa nu aiba fite de pitzi
adica sa nu mearga parca face misto de asfalt laughing
sa aiba cat de cat tate :X
si cur misto
cam asa big grin

| Pericoldeexplozie explică (pentru FcRb1923Madalin):

SI daca are cur si tate dar n-are fata iti mai pl?laughing)

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Pericoldeexplozie):

NU, chiar nu, mai intai trebuie sa imi placa fata... ca nu ma sarut cu curu' ei laughing
desi din cate am observat e cam riscant sa te saruti cu fetele in ziua de azi laughing

| SDavidS a răspuns:

Frumuseta corpului. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei2343434343434343 a răspuns:

Sanii, fundul si fata. laughing) Sanii si fundul trebuie sa fie. ma intelegi tu smug si fata conteaza, da nu asa de tare. laughing

| ScreamoTime a răspuns:

Fata, corp si cum este imbracata big grin

| ioan09 a răspuns:

Ochii, sanii, fundul si fata

| RiperruzAditz a răspuns:

La toooooooooot

| Vicii a răspuns:

Ochii,fata si oarecum formele

| Khaikia a răspuns:

Depinde ceti doresti de la o fata yoo in general mi-as dori sa aiba Cur si tate si o fata frumoasa big grin FUNDAA?

| telefoncristi a răspuns:

Tatele si curu