| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum ati reactiona daca ati intalni o fata de 28 de ani virgina?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Posibil ca subconstientul meu ar spune poate e urata? Poate e asexuala? Poate are pretenti mari? Rational vorbind nu stiu de ce e virgina

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

As trata-o ca pe o virgina si as actiona ca un gentelmen.

| Nemessys a răspuns:

As fi uimit, dar intr-un sens bun. Si nu as avea nimic cu ea sau sa incep sa o privesc cu,, un ochi rau" din cauza ca e virgina :/

| alexalx1234 a răspuns:

Numai exista fete virgine

| Satango a răspuns:

Acum răspunde latura mea care cunoaște profund bărbații:

Cum să reacționez? Atâta timp cât n-am nimic de-a face cu ea, nothing, nu e treaba mea.
Dacă e să am de-a face cu ea, întâi, mi-aș pune întrebări în legătura cu asta, aș încerca să le clarific. Până la urmă ce mai contează dacă mă potrivesc cu ea din toate punctele de vedere sau măcar din atâtea puncte de vedere încât să mă mulțumească?

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

I-as omori parintiilaughing

| intrebptcanustiu a răspuns:

Jump jump jump around... cu entuziasm. dar cred ca e important ce simt cele doua persoane una pentru cealalta.