| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când iubitele voastre va spun ca e de datoria voastră ca bărbați adevărați sa le scoateți în oraș și sa le plătiți consumtia, altfel sunteți doar papagali?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric asa este!
Cine nu-i capabil sa plateasca consumatia, nici nu ma mai vede a doua oara! happy

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu ii spun ca sunt feminist/progresist convins, consider ca femeia e superioara barbatului asa cum a "politically correct" acum...asadar ma astept sa ma scoata ea in oras si sa-mi plateasca ea mie consumatia.

| dullcat a răspuns (pentru wildthing):

Feminismul s-a bazat l origine pe drepturi egale cu barbatul, oportunitati de munca egale etc. nu pe superioritate. Faptul ca in prezent a degenerat in mod gretos si aveti o conceptie gresita e patea a doua.

| RAY a răspuns:

Mann acum vorbind serios,nu as sta cu o materialista indiferent cat este de frumoasa,acum recunoscut că pentru sex as avea o aventura, dar o relație serioasă ar fi doar daca ar fi atrasă de mine, acum la o întâlnire nu este necesar sa mergeți la un restaurant as prefera un film horror sau ceva distractiv gen parc de jocuri, as vrea așa una mai nebunatica, comica, copilăroasă

| dullcat a răspuns:

Cum spuneam si alta data, atragi ceea ce esti.O femeie cu bun simt nu ar spune asa vreodata.

| Sofer a răspuns:

Daca fata sta prost financiar, băiatul ar trebui sa o înțeleaga și să achite el nota de plata dar sa fie tratat cu respect că a făcut efortul asta.