| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când aflați ca iubitele voastre isi cumpara singure flori și va mint ca sunt de la altul ca sa va facă geloși?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Daca chiar sunt de la altul acele florii?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca nu stie ca am aflat, ii fac o criza de gelozie simulata laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Mai, asta nu am facut inca... dar mi-ai dat o idee excelenta!

| dullcat a răspuns:

Nu mai poate o persoana sa isi cumpere flori ca isi fac altii scenarii de telenovele...

| KingOoO a răspuns (pentru dullcat):

Lasa ca si a mea cand am vazut-o azi avea inel pe deget. Si l-a luat ea.

| dullcat a răspuns (pentru KingOoO):

Asa....si? Eu prefer sa imi cumpar cercei.To each their own.

| Hyperion7 a răspuns:

Ii zic "foarte bine, mă bucur că ești fericită cu altul, dar ce sa vezi, am și eu o surpriză pentru tine, inima mea nu mai e a tawinking "