| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand va intoarceti acasa de la munca infometat si iubita voastra in loc sa faca de mancare se pune la somn?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

O intrebare cu raspuns sugerat, incitare la comportament agresiv, excesiv androgin si cu totul scoasa din context. In lipsa de inspiratie, acopera nevoia stringenta de a pune cat mai multe intrebari "interesante".

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate fi o invitatie sa i te alaturi.

| mgtow a răspuns:

Trebe sa fie ceva in frigider pregatit de incalzit si mancat

| wildthing a răspuns:

Stai sa vezi acu' ce-ti sar feministele in cap, ca indraznesti sa-i pretinzi iubitei sa-ti faca de mancare! laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare este liber sa faca ce vrea!
Asadar, si baiatul are maini si poate sa-si gateasca singur!

| VoidEternal a răspuns:

Deci de lăsat o fata sa meargă acasă în frig nu ai lăsa, dar dacă nu îți face mâncare e grav?
laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru VoidEternal):

Nu este grav..am vrut doar sa vad cum reactioneaza barbatii. Eu in situatia asta as lasa-o sa doarma si cand se trezeste comandam mancare

| Lukasssz a răspuns:

Ii dau papucii.

| Nirvanaaa a răspuns:

Supa la plic e răspunsul.
Hm depinde dacă lucrează și doamna pe undeva. Ca dacă lucrează și ea atunci sa facă mâncare pe ture, o zi ea, una el. Aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă se întâmplă odată nu reacționez nicicum,însă dacă se întâmplă des e lipsa de respect,iubire,clar nu mi ar trebui o astfel de femeie dacă ea nu face nimic si nu apreciază ca eu lupt ca noua sa nu ne lipsească nimic,și sa nu ducem nici o grija, măcar atata lucru sa facă dacă nu contribuie cu nimic nefăcând nimic toată ziua. Doar in cazurile în care as fi certat cu "ea " as vedea astfel de scenarii, sau as fi pedepsit.
Dacă o găsești în schimb dormind mereu asta e altceva, ar putea fi bolnava, nu neapărat leneșă.
Ce întrebări post apocaliptice rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trezesc eu. Intr-un mod barbar.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Aia nu ramane iubita mea

| covridong a răspuns:

Buna seara VerginicaVacaGroasa
Cand patesc asa, nu ma supar ci ma duc eu la bucatarie fiindca iubita mea nu e sclava mea, eventual daca e inca treaza o intreb si pe ea daca ii este foame si dupa ce mananc eu, ii servesc si ei cateva bucati.
O seara buna!
Daca te-a ajutat raspunsul meu il poti aprecia cu o funda.

| Ratonul01 a răspuns:

O leg de calorifer

| lupulsugar69 a răspuns:

Imi fac singur de mancare ca nu sunt incapabil

| ReginaTPU a răspuns:

Pecat