| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati daca iubita voastra va paraseste pe motivul ca nu ii platiti consumatia si ca nu ii faceti cadouri?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Imposibil,eu mereu platesc consumatia fetelor.Nu sunt sclav al sotiei.

6 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Daca face asta de fapt sta cu tine doar pentru cadouri si bani si e un gold digger cel mai probabil, ne fiind atrasa de tine.
De ce as tine o stoarfa langa mine? Nu imi fac relatie cu toate proastele, astea le f odata si gata.
Prima oara trebuie sa te iubeasca pe tine pentru cine esti si pentru persoana ta, cadourile i le faci tu ca asa ai chef, nu ca vrei sa o tii langa tine.

| Crackman a răspuns:

Puteam si mai rau

| mastadont a răspuns:

Notez conștiincios data în calendar pentru a o sărbători în fiecare an și îmi chem urgent prietenii să facem un chef monstru că am scăpat în sfârșit de lipitoare.

| chuckmanson a răspuns:

Mă bucur că am scăpat de o proastă. În general nu mă deranjează să fac cinste, deși niciuna din fetele pe care le-am întâlnit în ultimii ani, iubită sau prietenă. nu a fost de acord cu asta. Dar dacă începe să se aștepte de la mine fără puțină recunoștință de parcă banii mei sunt ai ei, atunci pa! Sunt bun la dat cadouri, dar dacă persoana respectivă nu le apreciază și are pretenții de regină atunci poate să plece acasă din partea mea.

| TheStrategist a răspuns:

Nu reacționez rolling on the floor

| AdeLeu a răspuns:

Mi-as da seama ca am neglijat-o, însă, ar fi nasol ca a ales despărțirea in loc sa imi spuna in fata ce o nemulțumește