| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, voi cum reactionati cand sotia voastra se neglijeaza total din motivul ca nu mai are de ce sa se mai aranjeze si sa aiba grija de ea din moment ce v-ati casatorit si va are pe viata? Cum faceti fata la partida sex?

Răspuns Câştigător
| tup3u a răspuns:

Te antrenezi cu altele happy

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru tup3u):

Uhhhhh frate da bine ai zis-o

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh, pai daca ar fi asa... as avea grija cand sa ma casatoresc big grin

| Celcestietot a răspuns:

De asta este bine sa te casatoresti cu 2 laughing!

| Sofer a răspuns:

M-aș simți dezgustat frate... Dacă la 22 ani sa te afișezi ca fata neepilata nici la subraț și zonele intime. Am pățit-o cu una și nu a fost frumos dar sa mai fie și soția ta și sa nu fie îngrijită... Mi-ar fi rușine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de bine fac fata,
Mai greu fac fata la viață de burlac, când habar n-am ce herpes, sifilix sau sida se ascunde sub un chip aranjat și frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-aș fi băiat, în situația aia, m-aș întreba cu ce am greșit sau cu ce nu am ajutat-o, pentru că de foarte multe ori e o problemă, iar cei mai mulți fug în loc să rezolve problema împreună.

| Yrem3119 a răspuns:

Crezi ca motivul e ca nu mai are de ce? Poate nu are timp. Eu iti zic direct si pe fata, am 3 copii mici si nu am timp intotdeauna sa ma aranjez, nu m-am machiat de 1 an jumate cred laughing cercei la fel nu mai port de ceva timp ca mi-i trag copilasii din urechi, de ingrasat m-am ingrasat. ce sa mai zic laughing poate nu are timp sotia te ai gandit si asa?

| Hereiam7 a răspuns:

Daca nu se epileaza ii poti spune ca ii place pielea ei fina. Si atunci se simte, chiar poate daca se supara pe moment dupa isi da seama ca nu are de ce. Daca nu se spala ii spui cu cu ce te-ai dat pe corp de mirosi atat de bine? Daca nu se spala pe dinti spala-te tu si dimineata si seara si te va vedea, poti si sa spui "merg sa ma spal pe dintiiii, nu as vrea sa imi miroase gura cand sarut cele mai dulci buze" si la fel se va simti sa o faca si ea. Ca sa nu o faci sa se simta total prost spunandu-i in fata, prin lucruri subtile, opuse de ceea ce face ea isi va da seama, si tot asa, la tot ce te deranjeaza, in general. Ce spui de ideea mea?