| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in situatia asta disperata?
Mergeti de mana cu iubita voastra prin oras si dintr-o data apare in fata voastra o fata sexy si mult mai frumoasa decat iubita voastra cu care ati avut o aventura si ati facut schimb de nr de telefoane dar nu v-ati sunat si va spune "hey mi-ar placea sa ne mai distram candva", iubita voastra devine agitata si ii se fac ochii rosii. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intru in prima farmacie si ii cumpar picaturi pentru ochi.

2 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Îi zici că ai a fost o fata de o seara și că ai cunoscut-o dinainte sa o cunoști pe ea.
Daca înțelege e bine daca nu o suni pe fata aia sexy să mai aveți o aventura.

| Alina0124 a răspuns:

Faptul e cam consumat, atunci trebuia să-i spui acelei fete că"nu ma interesează, am iubita" ai fi calmat-o foarte mult pe prietena ta. Acum tot ce poți face este să îi spui adevărul și să vezi ce decizie va lua.