| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati atunci cand faceti sex cu iubita si ea incepe sa ragaie? Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Ăsta poate fi un compliment. laughing
Înseamnă că o ai atât de mare încât îi faci masaj la stomac (pe interior).
Ceea ce o face să râgâie.
Deci, nu poți decât să te bucuri pentru... validare (așa parcă o numesc unii pe site-ul ăsta) rolling on the floor

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu ok, înseamnă că ne fxxxx că porcii

| Sofer a răspuns:

Eh că mai râgâie trecem cu vederea dar sa nu tragă vreo bășină că e mai nasoală.

| LordCristobal a răspuns:

O sa ma buseasca rasul dar dupa aceea o sa trec la treaba.
Nu as fi deranjat de chestia asta.

| blackann a răspuns:

Ma asigur dupa ce a mancat, sa fi avut o masa sanatoasa, nu carnati si mici cu mustar inainte de somn

| Atlas33 a răspuns:

Vezi sa nu-ti dea basini verginica..de unde dracul scoti intrebarile astea penibile

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Atlas33):

Din mintea mea sclipitoare

| steamrogue77 a răspuns:

Doar sa nu ragaie a pu...a, macar sa stiu ca nu a fost altul inaintea mea.

| cristianvalentin337 a răspuns:

Ii dau o palma dupa ceafa