| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in situatia asta disperata si scapata deplin de sub control? Aveti o relatie, iubita voastra vrea copii dar voi nu. Intr-o seara veniti acasa beat crita de la o iesire cu tovarasii. Iubita voastra vazandu-va beat rau profita de voi si faceti sex neprotejat iar voi fara sa va dati seama ejaculati inauntru si ea e fericita ca va avea sansa sa ramana gravida ca sa va prinda in plasa. Urmatoarea zi voi nu va amintiti nimic iar iubita voastra se preface ca nu s-a intamplat nimic. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai, care situatie?
Daca nu stiu nimic, nu s-a intamplat. Cand aflu ca e bortoasa, ii dau papucii. Sau poate ii dau oricum intre timp, pentru ca nu avem aceleasi planuri.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum ar putea sa gestioneze ceva, ce nu-si aduce aminte ca ar fi facut? laughing
Intrebarea fara logica!

| LordCristobal a răspuns:

Îi dau papucii direct nu e frumos sa faci chestii din astea. Daca păstrează copilul o să ii plătesc pensie alimentara si o să îmi ocup timpul liber și cu copilul.

| vodami92 a răspuns:

Doar daca nu vrei sa o vezi insarcinata! altfel nu stiu!