| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati în situația asta disperata? Iubita voastră se preface ca gătește timp de 4 ani de zile (mâncarea e făcută și trimisa de mama ei), iar după ce va căsătoriți aflați ca ea de fapt nu știe nici măcar sa fiarbă un ou. Cum gestionați aceasta provocare?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Sotia desteapta!
in astia 4 ani nici macar odata nu a vazut-o gatind? ala munceste zi lumina, si sambata, duminica, sarbatori legale?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Vei iesi din disperare si veti gati impreuna? N-a murit nimeni din asta.

| relian a răspuns:

Stai cu o femeie 4 ani, dar nu afli ca aduce mincarea de la maicasa, afli exact dupa ce te casatoresti, e bun si asa rau.

De unde iti vin ideile astea? Scenariu slab, sa nu zic prost facut, baga si tu ceva mai credibil.
Deci mincarea trimisa de mama ei, trimisa cu uberul sau cu ce, cu drona banui laughing
Se pare ai revenit in forta, dar cu scenarii rasuflate, mai baga o vancata, poate te inspira mai mult laughing

| Hyperion7 a răspuns:

M-aș însura cu maica'sa

| LordCristobal a răspuns:

M-ar busi rasul instant.
Dupa aceea o invat cum se gateste.
Oricum, eu nu as avea asteptari sa imi faca femeia de mancare.

| blackann a răspuns:

E smechera, bro, n-as mai lasa-o.

| LaYeR a răspuns:

Daca de 4 ani nu te-ai prins, inseamna ca si cu tine e o problema.

| tunoi88 a răspuns:

Si care e problema ca nu stie sa faca, invata. Daca stiai ca nu stie sa faca mancare, nu te casatoreai cu ea?