| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control? Mergeti cu iubita la cumparaturi in hypermarket si cumparati foarte multe de ati umplut cosul, iubita voastra impinge cosul iar voi va plimbati pe langa ea cu mainile la spate ca pensionarii in loc sa o ajutati. Un domn bine facut vede ca neglijati iubita si o da la o parte de langa carucior si se apuca el sa il impinga, iar iubita voastra devine vesela si fericita, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Probabil o să sar să-l iau pe ăla la bătaie că vrea să-mi fure cumpărăturile.
Iar iubita o să mă premieze că am fost un bun bodyguard.
Dar n-o să mai vrea să mă ia la cumpărături, după ce eu am băut Metaxa cu un prieten din copilărie.
laughing

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O dau afara din casa pe femeie sa mearga cu ala

| Violleta2022 a răspuns:

As vrea sa o vad si pe asta, ca pana acum nu mi s-a intamplat niciodata! laughing

| Emma30555 a răspuns:

Dar de ce împinge ea coșul? Asa vrea ea? Este el bolnav si nu poate? Oferă detalii pentru un raspuns corect

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Emma30555):

Barbatul e lenes si comod

| Emma30555 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ce părere proasta ai despre bărbați. Mie mi se par energici si cu initiativa, vor sa arate ca sunt puternici si descurcareti, eu nu am întâlnit genul descris de tine sa, aiba si iubita mișto acasa.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Emma30555):

M-ai intrebat de ce impinge femeia cosul si ti-am raspuns ca e lenes si comod ca o lasa pe ea sa impinga. Eu nu am parere proasta despre barbati

| Emma30555 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Despre bărbatul din postare ai. El are forta fizică mai mare, un bărbat ar împinge el

| Emma30555 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Și ca să răspund strict la întrebare, bărbatul din postarea ta ar fi indiferent