| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, daca iubita voastra refuza sa isi puna silicoane si botox o parasiti?

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Daca e frumoasa, nu.
Exista fete naturale care sunt extrem de frumoase, prezinta o frumusete pura, dar exista si altele care nu sunt chiar atat de frumoase, insa nu ar avea rost sa isi puna botox sau alte prostii pentru ca arata deja destul de bine.
Daca iubita mea e urata, in primul rand nu e iubita mea laughing
Daca am ceva serios cu una, nu o sa fie o fata care sa vrea asa ceva in primul rand, nu tin toate panaramele langa mine decat pentru scopuri sexuale laughing

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu le suport pe cele care-si pun silicoane si botox.

| Hammurabi a răspuns:

Nu, chiar apreciez.
laughing De ce?
La ce-mi folosește mie silicoanele și botoxul ei?

| Mayhem666 a răspuns:

As parasi-o mai degraba daca si-ar pune.

| Lukasssz a răspuns:

Categoric nu

| Werrich a răspuns:

Nu o părăsesc, a mea nu lucrează la OnlyFans

| Superior a răspuns:

Aoleu. Prefer flat chest dar naturala, cu frumusetea ei. De aia am ales-o.

| FreddieM a răspuns:

Dacă m-ar chema VerginicaVacaGrasa, i-aș da eu bani sa și le puna. Ca am destui si nu-i iau cu mine în mormânt.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Iubesc tot ce e natural dat de la natura. Decât sa arata ca o gasca devastata de uraganul Katrina mai bine simplu.
Unele au ajuns deformate de la operații estetice.

| TheStrategist a răspuns:

Nu