| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati în situația asta scăpată de sub control? Mergeți împreună cu iubita sa isi pună botox în buze. Ajungeți la clinica, ea intra în cabinet iar voi așteptați pe scaun în holul de așteptare. După ce iasă din cabinet vine la voi, va ridicați de pe scaun și mergeți tinandu-va de mana către recepția clinicii. Acolo, o asistenta drăguță îmbrăcată în halat impecabil alb va spune cât aveți de plata. După ce a răstit cu o dicție ireproșabilă suma, iubita voastră se uita la voi și va spune " plătește". Rămâneți mirați și nu realizați ce se întâmplă, așa ca o întrebați "cum sa plătesc eu pentru botoxul tău?" În acel moment iubita voastră se enervează și da cu piciorul de podea și începe sa tipe " cum sa nu îmi plătești? sunt iubita ta și e de datoria ta sa mă tratezi ca pe o regina!". Cum gestionați situația asta?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Sa-si plateasca singura acidul, bro.
eu raman cu asistenta acolo, ii fac ochi dulci si incerc sa o babardesc la noapte

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Fiecare e responsabil de propriul corp si de propriile cheltuieli, mai ales daca acea persoana are loc de munca ca tot omul.

PS: E penibil ca in toate povestile tale femeile se comporta ca niste copii de gradinita. Spune multe despre perceptia ta asupra sexului feminin in general.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ai acceptat ca iubita ta să-și pună botox, ești bun de plata.

| VoidEternal a răspuns:

Nu mă simt atras de fetele care nu își acceptă propria imagine. Nu pentru ceva serios. Denotă insecuritate și o scară de valori incorecta.

| LordCristobal a răspuns:

Sincer nu as plati deloc botoxul.E corpul ei, e cheltuiala ei.

| Miruna333 a răspuns:

Daca i s-ar,, pune'' iubitei botox in buze, nu ar mai putea rosti vreun cuvant. Inainte de intrebari idioate, merita si putina informatie

| ILoveBlackCats a răspuns:

Verginică revine in forță, sezonul 9, doar acum in cinematografe