| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, sa zicem ca sunteti la lucru, si intrati pe facebook si vedeti ca iubita voastra posteaza poze cu nepoteii ei jucandu-se cu jucaria voastra preferata din copilarie si cand ajungeti acasa aflati ca iubita le-a dat-o sa o ia acasa fara sa va ceara permisiunea? Ce faceti in cazul asta? O dati pe iubita cu capul de pereti?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da pana i sare creieri pe nas afara

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O pun sa o recupereze sau sa imi dea banii contravaloarea jucariei

| Wihox a răspuns:

Trebuie sa primeasca o bataie rupta din literatura. Cata nesimtire. Parca angajamentele pe care le-ati facut unul fata de celalalt dintr-odata dau voie partenerului sa decida ce lucruri puteti sa posedati si ce nu. O nenorocita dom'le.

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca ma costa mai mult reparatul peretilor decat jucaria veche care a dat-o nepotilor.

| J0B0MAT a răspuns:

Cum s-o dea ma cu capul de pereti? Vrei sa se strice peretii? laughing
Despartire, divort.E imposibil sa mai ramana impreuna dupa asemenea faza.

| R0R0 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Sunt de acord cu tine, suri! laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Ca de obicei laughing)

| R0R0 a răspuns (pentru J0B0MAT):

laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

big grin kiss

| R0R0 a răspuns (pentru J0B0MAT):

kiss love struck

| Oana92 a răspuns:

Exista lucruri sfinte, de care nu are nimeni voie sa se atinga. Asta e o regula nescrisa si fiecare om are astfel de lucruri ''sfinta'', fie ca e vorba de jucaria din copilarie sau de tricoul preferat. E lipsa de bun simt sa dai cuiva aceste lucruri, mai ales daca nu sunt ale tale si nici nu ai cerut permisiunea. In general sa dai cuiva orice fel de lucruri ce nu iti apartin e nesimtire!

Nu sunt de acord cu violenta, dar o discutie aprinsa sigur s-ar isca daca as fi eu in aceasta situatie!