| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baietii care sunteti in relatie, sa zicem ca intrati pe facebook si vedeti ca iubita voastra a dat share la o aplicatie care afiseaza cum vor arata copii vostri in viitor si va taguieste in postare, nu-i asa ca aveti un nod in gat si va strica toata ziua cand vedeti chestia asta?

Răspuns Câştigător
| DumnezeuTatal a răspuns:

Da, direct ma iau si ma mut in munti.

18 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, ma face sa cumpar prezervative mai de calitate

| J0B0MAT a răspuns:

Copiii mici sunt asa de draguti love strucklove strucklove struck

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

Bastarzi mancatori de bani si lacate de libertate

| J0B0MAT a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sper sa nu faci vreodata copii.tongue

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

Nu am sa fac pentru ca nu sunt facut pentru asa ceva

| Miss25JK a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu cred ca ai 10 ani maximum.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Miss25JK):

30 domnisoara

| J0B0MAT a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

E ok atunciwinking

| Oana92 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sa nu uiti ca si tu esti copilul parintilor tai. Parca nu ti-ar pica asa bine sa auzi ca asta a fost parerea lor despre tinewinking

| J0B0MAT a răspuns (pentru Oana92):

laughing) Like

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mersi de fundituri, puf.

| sofisis a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Stii care ar fi o maxima ironie a sortii?
Sa fii deja tata a minim un copil si sa nu fii aflat inca laughing)

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru sofisis):

Ce nu sti nu te doare laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru sofisis):

Ce nu sti nu te doare

| sofisis a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai d'aia am specificat : sa nu fii aflat INCA laughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Eu deja ma gandesc la ce cabana sa ii trimit cand se vor face mari.Sa fie cabana cu baie, sau fara baie, cu paturi sau sa doarma pe jos? Sunt multe de gandit in legatura cu subiectul asta.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu,chiar deloc.Am sa las un comment sa vada toata lumea : "Ce frumos, pacat ca nu o sa facem niciodata aceste creaturi pentru ca tu ai luat-o rau pe anticonceptionale si te-ai dereglat. dar tot te iubesc "