| blackSangel a întrebat:

Hey baieti sunetimi si mie cum ati reactiona daca intr-o seara ati fi cu o fata si incepeti sa va dezbracati dar cand ajungeti in punctu culminant fata sa razgandeste? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Allexaandraa a răspuns:

Asa i-am facut eu lui fostul meu prietenlaughingCand am ajuns la punctul culminantlaughingm-am razgandit eu ca nu e bine ceea ce faclaughingca sunt prea mica si ca daca ma culc cu el o sa ma lase cu buza umflatalaughingsi chiar asa a fostlaughingnu m-am culcat cu el [-x dar a2a zi ne-am certat si ne-am despartit, motivul fiind SEXULlaughing)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu as face asa ceva.

| Sonny a răspuns:

O pun sa-mi faca un blowjob sau un handjob! Exista solutie la orice problema. laughing

| DaDaAndrei a răspuns:

Yo unul sunt intzelegator... dar am limite.Nu cred ca as reactziona urat dar nici frumos.Probabil un pic surprins si dezmagit happy

| Olix a răspuns:

As lua-o la bataie.

| FafyAlex a răspuns:

Este o intrebare buna, numai ca se adreseaza numai celor de o anumita varsta, deja atunci cand treci de 20 de ani (cel mult) si te ivesti ca si baiat de o problema de genul asta este vina ta. Trebuie sa fi mai atent cu cine ajungi la preludiu...laughing